Презентація нової книги Маріанни Гончарової

Презентація нової книги Маріанни Гончарової

18 вересня 2018, 18:30

Центральний палац культури (пл. Театральна, 5)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Творча зустріч з письменницею Маріанною Гончаровою, яка презентуватиме нову книгу «Тупо в синьому і в кедах» (Щоденник Лізи Бернадської). Письменниця зазначає, що ця книга – для підлітків, але взагалі – для дорослих, які відчувають себе молодшими.

В сюжеті книги – історія дівчинки, яка переборола хворобу.

«Я не пам’ятаю, коли саме почала писати цю історію. Але 6-го грудня я прийшла в гості до своїх друзів-лікарів. Вони пояснили мені, як відбувається процедура лікування, як можна вийти на експеримент, – розповідає Маріанна Гончарова. – Якісь уривки в мене вже тоді були написані. Ліза – добра дівчинка, яка вперше за п’ять років знову “оглядає життя”. Вона дивиться абсолютно незамиленим, незаангажованим і здивованим поглядом. Вона не розуміє, чому дорослі брешуть. Чому усі розуміють, що це брехня, але все одно роблять вигляд, що вірять. Не розуміє, чому у місті через кожні 5 метрів – аптеки, але немає книжкових магазинів. За 5 років змінилося все: мова, мода”.

За словами авторки, вона рада буде бачити кожного – радісних і сумних, щасливих і з проблемами, дорослих і майже.

Окреме побажання: приходьте в синьому і в кедах!

Довідка.
Маріанна Гончарова – українська письменниця, лауреат міжнародної премії імені Ернеста Хемінгуея, переможець Першої одеської міжнародної премії Бабеля-2017. 2014 року була включена журналом “Шо” до списку найкращих українських російськомовних прозаїків. Живе та працює в Чернівецькій області.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх