Зустріч «Словотвір»

Зустріч «Словотвір»

15 січня 2019, 19:00

Галерея Sweet Art / Steinbarg Gallery (вул. Штейнбарга, 23)

facebook

Метуть сніги, брязкають дзвіночки і б’ють куранти в час суєтного карнавалу Нового року: пора знову вступати в еру творчих пошуків, втілювати ідеї в дійсність і словотворити. Тому в наших світлих головах народилась ідея проекту «СЛОВОТВІР» – циклу зустрічей на літературну та й загальнокультурну (тут не без чернівецького пафосу) тематику. Перед розкладом зустрічей трохи ліричного відступу:
С Л О В О Т В І Р – це побудова структури Всесвіту через слова, творення дійсності і внутрішніх матриць завдяки знаковій системі мови.
С Л О В О Т В І Р – це художня література як вища міра побудови структури Всесвіту через слова.
І звичайно буквально С Л О В О Т В І Р — розділ мовознавчої науки, що вивчає структуру слів і способи їх творення (лексичні одиниці за структурою і способом творення їх).

Основна мета нашого проекту – навчитись вести діалог через призму літератури, зібрати тих, кому небайдуже це явище і продукувати нові межі словотворень.

Перша зустріч присвячена старту нашого проекту, тому формат її обговорювально-довільний: будемо знайомити Вас з нашими планами і вести діалог про літературу. Детальніше хотіли зупинитись на питаннях:
– Література – це абстрагування від дійсності чи її дослідження?
– Чи не втратить література в майбутньому самодостатність?
– Чи потрібно і якщо потрібно то як – говорити про літературу?

Для того щоб зустріч була плідною приносьте улюблені книги, цитати з улюблених книг і свою пам’ять

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх