Презентація книги «Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом»

Презентація книги «Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом»

01 березня 2019, 19:00

Belle Vue Буковинський медіа центр (вул. Кобилянської, 2)

facebook

Книжка за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського вийшла у «Видавництві 21». Вона продовжує і доповнює історії вже відомого читачам видання «Місто пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом». Читачі знову зустрінуться з головним оповідачем – паном Юліаном, спогади якого, сягають міжвоєнних часів, Другої світової війни та повоєння. Головні герої оповіді – містяни. Вони живуть за спільними неписаними законами міського співіснування.

У книжці багато інформації подано про моду чернівчан (одяг, взуття, зачіски, головні убори, прикраси) і, відповідно, про колоритних, харизматичних кравців, кравчинь, перукарів. Важливу частину книги становлять оповіді про весільні звичаї, сімейні й сусідські стосунки, про дитячі пригоди на вулицях і в школі тощо. Книга проілюстрована світлинами, листівками.

Видання й розмова про нього будуть цікавими краєзнавцям, дизайнерам одягу, реконструкторам, історикам міста, екскурсоводам, усім зацікавленим історією і культурою Чернівців, зацікавленим урбаністикою. А також тим, хто любить легкий, невимушений, щирий стиль оповіді, полюбляє реальні родинні історії, у реальність яких інколи складно повірити, прихильникам ретро-мандрівок у часі, тим, хто вважає, що романтичних історій забагато не буває, готовий годинами роздивлятися вінтажні фото та рекламу, цікавиться чернівецькою модою 30-40-х років ХХ ст., хоче довідатися, якими були найпопулярніші чернівецькі фотографи та кравці, бажає зануритися у жваву родинну атмосферу чернівецьких вуличок; не проти здійснити прогулянку воєнними Чернівцями з малими шибайголовами, ще не все знає про шкільне життя післявоєнних Чернівців.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх