Комедія «Поїзд Одеса-мама»

Комедія «Поїзд Одеса-мама»

28 листопада 2018, 19:00

Вартість

100 - 400 грн

Купити квиток

Залізнична пригода Руслани Писанки та Олега Філімонова. У виставі «Поїзд« Одеса-мама» театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря Славинського і блискучою акторською грою Руслани Писанки, Олега Філімонова, Віктора Андрієнко, Якова Гоппе.

Він – закомплексований чоловік за 50 і типовий мамин синок. Вона – розкішна жінка і «щира українка». Вони зіткнулися в купе міжміського потягу. Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте!

Погодьтеся, деякі залізничні пригоди запам’ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені до нестями смішними акторами – Олегом Філімонова, Русланою Писанкою, зіркою «Великої Різниці» Віктором Андрієнко, улюбленцем Одеси Яшею Гоппе.

Якщо ви забули, що таке по-справжньому гарна комедія, вам таки скоро нагадають: спектакль «Потяг Одеса – мама» – якраз така постановка, в якій театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря Славинського і блискучою акторською грою. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту, переможниця шоу «Голос України. Діти» на каналі «1+1» «маленька Едіт Піаф» 8-ми річна Аня Ткач і «invited star», улюблена актриса Ельдара Рязанова, народна артистка СРСР – Ольга Волкова.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх