Вистава «Майстер і Маргарита»

Вистава «Майстер і Маргарита»

21 травня 2019, 19:00

facebook

Вартість

120 - 490 грн

До роману «Майстер і Маргарита» можна ставитися по-різному: прочитати запоєм, замислюючись над смисловим навантаженням окремих епізодів, а можна просто порахувати його фантастикою.Але, як би там не було, він як і раніше захоплює віртуозів театру, шанувальників книги і театралів.

Твір цей не раз екранізували, і вистави за ним ставили також неодноразово. За словами режисера, впоратися з постановкою настільки неординарного твору, яким є «Майстер і Маргарита», було досить непросто. У цьому романі присутній ряд сюжетних ліній, безліч місць, де розгортаються події, велика кількість персонажів. В результаті виходить спектакль про вибір, робити який одного разу доводиться кожному з нас.

Три основні його теми нерозривно пов’язані між собою ідеєю необхідності виховання почуттів і червоним проходить думкою про марність людських зусиль, спрямованих на перебудову світу. Постановка проглядається на одному диханні. Взаємна гра світла, диму і музики в поєднанні зі звуковими ефектами і відмінно поставленими танцями воістину захоплює.

Найбільш яскравою і такою, що запам’ятовується для глядачів сценою, як і в самому романі, стане бал у сатани. На Вас чекає прекрасний акторський склад, чия гра щоразу збирає повні зали шанувальників театрального мистецтва.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх