Презентація художнього альбому «Чернівці / Czernowitz»

Презентація художнього альбому «Чернівці / Czernowitz»

23 березня 2018, 17:00

Презентація художнього альбому Тетяни Дугаєвої та Сергія Осачука, що вийшов у «Видавництві 21». Про видання розповість Сергій Осачук. Альбом є першим дослідженням, у якому представлена іконографія міського пейзажу Чернівців від початку ХІХ століття до наших днів. Хронологія розвитку урбаністичного жанру охоплює 200 років.

Презентація відбудеться у рамах циклу ювілейних заходів, присвячених 30-літтю створення музею. Вона проходитиме на фоні виставки з однойменною назвою.

У виданні репродуковано твори понад 120 художників з Чернівців та різних міст України, а також з Австрії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Чехії, Росії, Румунії, Канади, Великої Британії, Ізраїлю, США, Японії.
Альбом двомовний (українською та німецькою). Це неоціненний подарунок чернівчанам та усім шанувальникам мистецтва, мистецтвознавцям, історикам, краєзнавцям. Виконаний на дорогому папері, з високоякісною поліграфією, цінний інформаційно та естетично, він гідно і вишукано представить Чернівці у будь-якому куточку світу, стане прикрасою книжкових колекцій найвибагливіших бібліофілів, мистецтвознавців, а також родинною книгою на багато поколінь.
Видання здійснене в рамках Чернівецької міської програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського.

Під час презентації художній альбом «ЧЕРНІВЦІ / CZERNOWITZ» можна буде придбати за акційною ціною.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх