Міжнародний дитячий літературний фестиваль Literature Future

Міжнародний дитячий літературний фестиваль Literature Future

15 вересня 2018 - 16 вересня 2018

facebook

Метою І Міжнародного дитячого літературного фестивалю Literature Future є:
– популяризація читання дитячої літератури;
– популяризація творчості обдарованих дітей України;
– заохочення дітей до написання оригінальних авторських творів;
– популяризація літературного мистецтва вцілому та розширення уявлення про дитячу літературну творчість України за кордоном;
– підвищення якісного рівня таланту дітей, які творять в Україні за допомогою лекцій, майстер-класів тощо.

Завданням І Міжнародного дитячого літературного фестивалю Literature Future є висвітлення дитячої літературної творчості як синкретичного виду мистецтва, де органічно діють і взаємозбагачуються різні просторово-часові мистецтва: театральне, музичне, хореографічне, образотворче, тощо. Ще однією вагомою та актуальною гранню Фестивалю є мотивування, як певної миті Дитяче Слово, впливає на дорослу свідомість, а також чого можна досягти обдарованій дитині – майбутньому української нації, відчуваючи підтримку цього ж небайдужого дорослого. Окрім того, юні літератори матимуть можливість опублікувати свої твори в книзі вибраних творів „Я – майбутнє України. Діти”. На фестиваль запрошуються 100 найталановитіших дітей з усієї України, які представлятимуть свої регіони.
В рамках Фестивалю був проведений конкурс на найкращий твір серед учнів зі всієї України. В результаті конкурсу компетентне журі спершу обере 20 найкращих творів, а в основний день фестивалю буде визначено три призові місця:
1 місце – виграш 10 тисяч гривень;
2 місце – виграш 5 тисяч гривень;
3 місце – виграш 5 тисяч гривень.

На фестиваль запрошуються відомі автори України , які нададуть дітям майстер класи, поділяться досвідом та збагатять юних авторів корисними порадами!

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх