Виставка Володимира Краснова «Друге життя»

Виставка Володимира Краснова «Друге життя»

14 лютого 2018 - 05 березня 2018

Виставка художника–реставратора Володимира Краснова з нагоди 50-річчя творчої діяльності. Автор представив відреставровані картини, які зберігаються в художньому музеї, та 28 авторських полотен.

Володимир Краснов – член Спілки художників України (1995). Заслужений працівник культури України (2007). З 1990 року очолював секцію реставрації живопису, експертну реставраційну групу Чугуївського історико-художнього музею-заповідника ім. І. Рєпіна та входив до списку членів вченої ради, завідував кафедрою реставрації творів мистецтва. Митець працює у галузі живопису, графіки в жанрах портрету та пейзажу.

З 1995 року почалася і плідна співпраця Володимира Миколайовича з художнім музеєм його рідного міста Чернівців. У цей час заклад був ще зовсім молодим, і його працівники готувалися до створення постійної експозиції, один із розділів якої мав репрезентувати широкому загалу образотворче мистецтво Буковини. Значна кількість творів, насамперед культового мистецтва, потрапила до колекції в результаті експедицій по Чернівецькій області. На жаль, стан їх збереження з об’єктивних причин був вкрай незадовільним, часто навіть критичним. Врятувати мистецькі твори могли лише знання і майстерність високопрофесійних реставраторів. Відновленням буковинських шедеврів займалися працівники декількох реставраційних компаній із Києва і Львова. Вагомим є внесок у цю благородну справу і художника Краснова.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх