Виставка Олени Чайки «Барви рідної домівки»

Виставка Олени Чайки «Барви рідної домівки»

20 грудня 2018 - 21 січня 2019

Олена Чайка народилася в м.Бориславі Львівської області. Після закінчення з відзнакою факультету журналістики Львівського національного університету ім. І.Франка приїхала в Чернівці, де проходила студентську переддипломну практику в редакції обласної газети «Радянська Буковина». В цій газеті довгий час працювала оглядачем відділу культури та освіти, стільки ж задовго – редактором відділу культури і національного відродження, заступником редактора обласної газети «Буковинське віче», очолювала відділ зв’язків з громадськістю Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Вишивка для Олени Чайки – мистецтво і хобі, яке перейняла від мами, яке плекали в родині. Особливе захоплення майстрині – орнаменти й колорит народних узорів буковинського краю, творчість буковинського художника-орнаменталіста Георгія Гараса.

З 1986 майстриня бере участь в обласних виставках Спілки художників та Спілки майстрів народного мистецтва, всеукраїнських виставках творів майстрів народного мистецтва області в Києві. Олена Чайка – член Національної Спілки журналістів України, Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної мистецької премії ім. Георгія Гараса за збереження, відродження і розвиток народного мистецтва.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх