Мистецький проект Олексія Коваля «Емалі: Історія. Україна. Світ»

Мистецький проект Олексія Коваля «Емалі: Історія. Україна. Світ»

30 березня 2018 - 22 квітня 2018

Мистецтво емалювання дуже давнє. У багатьох музеях світу зберігаються рідкісні твори, що підтверджують цінність виробів з емалі. Це мистецтво пройшло довгий шлях розвитку, який почався ще в давніх цивілізаціях. Стародавній Єгипет, Китай, Індія, Візантія, Америка стали місцями народження цього дивовижного мистецтва, яке поступово дійшло до Європи, а потім поширилось і територією України. Скіфська золота пектораль вважається найбільшою археологічною знахідкою 20 століття, шедевром світового мистецтва.

Одним із сучасних майстрів-емальєрів є Олексій Коваль. У своїх емалях художник щедро і невимушено поєднує кольори й орнаменти, використовує інкрустації та елементи малої пластики. Олексій сміливо береться за виконання робіт різного масштабу: від тендітних мініатюр до кількаметрових панно. Подорожуючи світом, вивчаючи різні мистецькі техніки, надихаючись історією кожної країни, яку відвідав, Олексій створює емалеві картини, присвячені різним культурам. Не оминув автор і українську тематику – серією його
портретів козаків, гетьманів та українських пейзажів.

У рамках мистецького проекту Олексій Коваль представить понад 20 емалевих творів з різних серій та різних років створення.

Відвідувачі виставки зможуть не лише ознайомитись із творчістю Олексія Коваля, а й дізнатись про історію розвитку техніки емалювання з інформації, що буде представлена на виставці.

Відкриття виставки 29 березня о 15:00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх