Можливість поділитись власною творчістю та послухати молодих незалежних авторів зі своєю неповторною виразністю. Вільний мікрофон та вільний вхід.
Події розгортаються влітку 1979 року в Санта-Барбарі. Доротея Філдс виховує сина-підлітка Джеймі, намагаючись дати йому все найкраще. Материнську мудрість вона черпає в стосунках з двома жінками
Випускник школи Іван, чекаючи призову в армію, працює кур'єром у редакції. Солідні дорослі люди, які його оточують, важко пристосовуються до дивної здатності цього хлопця будь-яку подію перетворювати в неймовірну пригоду
Цей світ – суцільний безлад. Люди поводяться, як хочуть: смітять, лаються, автомобілісти не поступаються дорогою пішоходам. У будинок до чутливої та трохи депресивної Рут залізли хулігани
Документальний фільм «Долина сходжень Йосеміте» розповідає про початок зародження і революцію в скелелазіння в національному парку Йосеміте, Каліфорнія, США
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати літературний вечір «За лінією межі». У вас буде можливість не лише послухати, але й представити власні літературні творіння. Ви можете поділитися як поетичними, так і прозовими творами.
Це фільм про пристрасть у стосунках людини із природою. Подорож до коренів цієї пристрасті приводить нас у лісову глушину Фінляндії.
Стрічка розповідає про те, як після перемоги української співачки кримськотатарського походження на «Євробаченні-2016» світ більше дізнався про події у Криму в 2014 році. Як сказала автор і режисер фільму Елін Йонссон (Шведське телебачення SVT), тема Криму залишається дуже важливою сьогодні у світі.
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Покази фільмів Мандрівного фестивалю відбуваються у місцевих кінотеатрах, будинках культури, школах та вищих навчальних закладах, кіноклубах й креативних просторах, книгарнях, бібліотеках, а також установах пенітенціарної системи.
Головний герой, робітник-мігрант Фарух мешкає у фургоні на околицях Москви разом зі своєю сім’єю – батьком, матір’ю, братами, – і змушений братися за будь-яку роботу, на якій можна щось заробити. Але він не заради цього покинув Таджикістан, дружину та малих дітей.
Олег Шинкаренко - автор парадоксального роману «Кагарлик», про який пишуть The Guardian, The Economist, The Wire та Index of Censorship. Другий його роман «Перші українські роботи» являє собою низку сатиричних скетчів у манері групи Monty Python та Станіслава Лема.