Готель «Georg Palace»

Готель «Georg Palace»
зірочок - 4.5, відгуків - 2
м. Чернівці, вул. І. Богуна, 24
+38 (0372) 57-61-16

facebook

Готельно-ресторанний комплекс «Георг Палац» виконаний в австро-угорському стилі XIX століття. Заклад пропонує ресторан, сауну, кав’ярню та туристичні послуги. У готелі 30 номерів, розміщені на 2-му і 3-му поверхах.

Номери виконані в елегантному класичному стилі і обладнані всіма необхідними зручностями для того щоб зробити проживання у готелі неперевершеним.

НОМЕР «ЛЮКС»: однокімнатний номер з двомісним ліжком і диваном. Усі меблі в номері виготовлені з натуральної деревини в австро-угорському стилі. Також до Ваших послуг: приліжкові тумби, м’який куточок, телевізор, супутникове ТБ, міні-бар, кондиціонер, телефон, безкоштовний Wi-Fi, індивідуальний сейф. Ванна кімната облаштована душевою кабіною з цілодобовим постачанням гарячої і холодної води, феном, міні-косметикою, халатами. У номері є власний балкон.

Вартість проживання: 950 грн. на добу
Додаткове ліжко: 200 грн. на добу
Вартість сніданку: 100 грн. з людини

НОМЕР «НАПІВЛЮКС»: однокімнатний номер для двох. Усі меблі в номері виготовлені із натуральної деревини в австро-угорському стилі. Два окремі ліжка, приліжкові тумби, гостьовий куточок, телевізор, супутникове ТБ, холодильник, міні-бар, кондиціонер, телефон, індивідуальний сейф, безкоштовний Wi-Fi – усе до Ваших послуг. Ванна кімната облаштована душевою кабіною, із цілодобовим постачанням гарячої і холодної води, феном і міні-косметикою.

Вартість проживання: 700 грн. на добу
Додаткове ліжко: 200 грн. на добу
Вартість сніданку: 100 грн. з людини

НОМЕР «СІМЕЙНИЙ ЛЮКС»: однокімнатний номер з перегородкою, яка відділяє спальну зону. У номері є двоспальне ліжко, диван, приліжкові тумби, телевізор, супутникове ТБ, міні-бар, кондиціонер, телефон, безкоштовний Wi-Fi, індивідуальний сейф. Ванна кімната облаштована душевою кабіною, із цілодобовим постачанням гарячої і холодної води, феном, міні-косметикою, халатами.

Вартість проживання: 950 грн. на добу
Додаткове ліжко: 200 грн. на добу
Вартість сніданку: 100 грн. з людини

Реклама на сайті

Коментарі

вверх