Horizont Business Hub

Horizont Business Hub
зірочок - 4.6, відгуків - 5
м. Чернівці, вул. Доброго, 5
+38 (095) 218-84-37

facebook

Horizont Business Hub – це місце, де можна комфортно працювати, професійно і особисто розвиватися та інтелектуально відпочивати. Тут об’єднуються прогресивні люди з активною життєвою позицією та прагненням до якісних змін.

Ви можете користуватися всім, що знаходиться у Horizont Business Hub, а платити тільки за час.
Вартість першої години зі 7:00 до 18:00 – 20 гривень, всі наступні – 15 гривень.
Перша година зі 18:00 до 23:00 – 25 гривень, всі наступні – 20 гривень.

Не маєте свого офісу або плануєте важливу зустріч? Ви можете зарезервувати персональне робоче місце, професійно обладнане особистими шафками для речей, доступом до Інтернету, достатньою кількістю розеток та якісним освітленням. У коворкінгу Ви можете користуватися: проекторами, принтерами, сканерами, зарядними пристроями для мобільних телефонів, фліпчартами.

Хочете відвідувати семінари та лекції найкращих експертів зі всієї України? Впродовж 2015 року в тут планується більше 450 конференцій, лекцій, семінарів, тренінгів, орієнтованих на професійний та особистий розвиток від топових діячів науки, бізнесу, ІТ-бізнесу, мистецтва тощо. Horizont Business Hub – це унікальне ком’юніті, де знайомляться та діляться досвідом амбіційні та цілеспрямовані люди.

Хочете відпочивати з користю? Horizont Business Hub – це територія інтелектуального дозвілля. Для вас – настільні ігри (Мафія, Монополія, Alias, Джанга) та велика бібліотека бізнес-літератури. Ви можете з користю поспілкуватися з друзями за філіжанкою кави та солодощами, відвідати зібрання спільнот, творчі вечори та перегляди фільмів-бестселерів.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх