Кіноклуб «Картон»

Кіноклуб «Картон»
зірочок - 1, відгуків - 1
м. Чернівці, пл. Центральна, 10
+38 (066) 170-97-12

facebook

Клуб функціонує задля всіх, кому не байдуже кіно, тих, хто цінує можливість пізнання та обговорення кращих досягнень світового кінематографу, хто розглядає кіно як самостійний вид мистецтва.

Цілі кіноклубу
– заснування осередку пізнання кінематографу в м.Чернівці
– об’єднання чернівчан, які цікавляться і/або займаються кіномистецтвом та створення доступу до перегляду, обговорення і аналізу некомерційного кіно
– виховання естетичного смаку та сприйняття авторського кіно як виду мистецтва, а не як розваги
– побудова платформи для співпраці з кінофестивалями та організації фестивальних показів

Завдання кіноклубу
– систематично демонструвати набутки світового кінематографу, дотримуючись поетапних схем структурування кінопоказів та орієнтуючись на класичне, авторське, екпериментальне і арт-хаусне кіно.
– періодично створювати тематичні програми та ретроспективи.
– налагоджувати зв’язки з українськими та міжнародними кінофестивалями і сприяти організації показів їх конкурсних програм.
– оганізовувати клубні зустрічі з режисерами та людьми дотичними до кіновиробництва.
– сприяти творчому та інтелектуальному розвитку чернівчан, що певним чином долучаються та мають приналежність до кінопроцесу як такого.

«Картон» позиціонує себе, як незалежний, некомерційний кіноклуб, що не прив’язаний до будь-якого фізичного місця та не піддається впливу жодної політичної чи громадської організації. Тематика, структура показів та кожен фільм, що демонструються клубом, базується на естетичних смаках та побажаннях його організаторів і членів. Наразі зібрання кіноклубу проходять у Literatur Cafе.

Організатор кіноклубу Жан Побе.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх