Антикорупційний тренінг «Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю»

Антикорупційний тренінг «Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю»

14 грудня 2016, 10:00

Український Народний Дім (вул. Якоба Петровича, 2)

Під час заходу учасники матимуть нагоду познайомитися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорити можливості своєї участі в процесі очищення суддівських лав.

Тренінги проведуть регіональні координатори кампанії «ЧЕСНО.Фільтруй суд»!, учасники антикорупційної школи «Майстерня активних громадян».

На антикорупційному тренінгу учасники дізнаються про судову реформу в Україні і про те, які можливості вона дає громадським активістам, а також навчаться ефективно використовувати інструменти громадського контролю за судовою системою.

До участі у тренінгу запрошуються активні представники громадянського суспільства, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, активні студенти з Чернівців та області.

Тривалість тренінгу 5,5 годин (10:00 – 15:30).

Участь – безкоштовна. Організатори забезпечать відібраних на конкурсній основі учасників харчуванням та відшкодують витрати на проїзд. До участі відбиратимуть лише зареєстрованих учасників з Чернівецької області! Для реєстрації – необхідно обов’язково заповнити ЗАЯВКУ.
Зверніть увагу! Реєстрація на тренінг завершується 11 грудня (за три дні до дати проведення)!

За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтеся за електронною адресою [email protected]

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх