Дебатний турнір із політичних реформ

Дебатний турнір із політичних реформ

28 квітня 2018, 09:30

facebook

Хоч й тема гри надзвичайно серйозна та боятися не потрібно, попередньо учасники пройдуть тренінг, де досвідчені дебатери ділитимуться тонкощами цього мистецтва. Особливі знання не вимагаються – головне бажання!

Команда переможців окрім кубків отримає шанс поборотися за освітню подорож до Польщі на фінальному етапі у Києві.

Організатори турніру: Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка», Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівецький осередок ВМГО «Федерації дебатів України», Профспілкова організація студентів ЧНУ, Молодіжна рада Чернівецької обласної ради профспілок та Студентський парламент ЧНУ.

За детальнішою інформацією звертайтесь до регіонального координатора Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Інни Пашанюк за тел.: +38(066)9053598, +38(097)9914902 або пишіть на електронку: [email protected]

Примітка. Захід відбудеться в рамках проекту «Активна Громада: право вибору», який впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та фінансової допомоги американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), а також за консультаційної допомоги проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх