Чернівецька обласна філармонія (пл. Філармонії, 10)
У чудовому Буковинському краї в листопаді 1944 року при Чернівецькій обласній філармонії був заснований професійний художній колектив – Заслуженного Академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю.
Вокально-хореографічне мистецтво, яке репрезентує ансамбль. його яскрава самобутність, своєрідність виконавського стилю, поєднаного з високою професійною культурою, забезпечують йому визнання як одного з кращих колективів України. Характерною рисою для колективу є те, що в даному мішаному хорі, який має повний діапазон, плекається академічна манера співу. Це дає можливість на професіональному рівні викопувати як обробки народних пісень, при створенні партитур яких застосовуються різноманітні колористичні характеристики з використанням різнобарвного тембрового звучання, що відтворює колорит данного регіону, так і класичний репертуар. Треба віддати належне Андрію Кушніренку, який багато працює над звуком, ансамблем, над оволодінням різними прийомами і стилями співу. І те що ансамбль користується незмінним успіхом всюди, де б він не побував, також немала заслуга керівника. Мелодії рідного краю, записані та обробленні ним, так щедро і щиро даровані глядачам артистами на концертах закріплюють у серцях глядачів любов до Буковинського краю.
Хор доводить звучання творів до ідеального, тримаючи абсолютний стрій, спів відзначається злагодженістю ансамблю та інтонаційною чистотою. Це сприяє виразному донесенню до слухачів звуко-тембрального характеру кожного виконуваного твору. Цьому сприяє також звукова цілісність і повнота, чіткість дикції та ясність фразування. Над усім цим у колективі працюють давно, наполегливо і повсякденно. Подібна практика, як відомо, допомагає відтворенню образів, справжніх емоцій, задуму автора, музики взагалі, її витонченої гармонії і мелодичних зворотів, а також – змісту, колориту, стилю.
Хор Буковинського ансамблю вигідно вирізняється від інших хорів такого жанру ще й тим. що поряд З участю в концертних програмах ансамблю, які складаються з вокально-хореографічних сюїт, обрядових сцен та інструментальної музики, він має окремі акапельні концертні програми
Календар подій
18 вересня 2019
21 червня 2019
31 травня 2019
24 травня 2019
20 червня 2019
26 травня 2019
Коментарі