Лекція «Хто такі клезмери та їх музика»

Лекція «Хто такі клезмери та їх музика»

15 серпня 2018, 19:00

Літературний целанівський центр (вул. Кобилянської, 51)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Лекція відомого музиканта та диригента, викладача училища мистецтв, керівника оркестру єврейської музики Frejlachs aus Czernowitz Льва Фельдмана.

У радянський період література Буковини була представлена лише частково. Видатних письменників із Чернівців тогочасна влада не визнавала. У зв’язку з цим такі всесвітньо відомі автори, як Роза Ауслендер, Пауль Целан, Іцик Мангер, Аарон Аппельфельд, Дмитро Загул та інші, залишалися на батьківщині майже незнаними. Літературний целанівський центр та його культурні заходи мають на меті компенсувати цю історичну несправедливість.

Протягом одинадцяти місяців у Paul Celan Literaturzentrum відбудеться 11 лекцій відомих фахівців, які стосуватимуться різних єврейських культурно- історичних сфер життя Чернівців. Попередніми спікерами були головний Равін Чернівецького регіону Менахем Мендель Гліценштейн, доктор філологічних наук, целанознавець Петро Рихло, голова Асоціації єврейських організацій та громад України, співзасновник Літературного целанівського центру Йосиф Зісельс та Михайло Крайс.

Це буде п’ятий подібний захід із одинадцяти запланованих, який реалізовуватиметься у рамках проекту «Czernowitz: єврейські цінності крізь призму культури та літератури» за підтримки Dutch Jewish Humanitarian Fund.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх