Концерт Vincent Bourgeyx та Belle Vue

Концерт Vincent Bourgeyx та Belle Vue

12 квітня 2019, 19:00

facebook

Vincent Bourgeyx Trio (Франція-США)
Венсан Буржекс (фортепіано) – один з найбільш яскравих джазових піаністів сучасної Франції. Він народився в Бордо в родині відoмoгo драматурга Клода Буржекса. Музикант навчався в США в знаменитому коледжі Берклі, де був першим студентом, який отримав престижну премію журналу Billboard.
Після закінчення університету Венсан Буржекс переїхав в Нью-Йорк, де став активним учасником музичної сцени столиці джазу. Він співпрацює з багатьма відомими музикантами, включаючи легендарних джазменів: тромбоніста Аля Грея і ударника Боббі Дарема (пізніше вони створять тріо «BоBоBо» з басистом П’єром Буссаге). Протягом декількох років був піаністом в квартеті Джейн Айри Блум.

Дерріл Холл (контрабас) – відомий басист, який живе у Франції. Народився у Філадельфії, і починав свою кар’єру в США. У 1996 році Дерріл Холл став переможцем Міжнародного конкурсу Телоніуса Монка.
У 2004 році музикант переїхав до Франції. Він виступає з такими артистами як Сідар Уолтон, Дайана Рiвз, Дідьє Локвуд, Уейн Ескоффері, Роберт Гласпер та іншими. З 2017 року Дерріл Холл постійно співпрацює з Венсаном Буржексом.

Бенджамін Хенок (барабани) – ударник і композитор. Ріс в артистичній сім’ї: його мати художниця, батько рекламний фотограф, а вітчим – музикант. Саме вітчим став вчити хлопчика музиці, і у віці 12 років Бенджамін дебютував на професійній сцені. Бенджамін Хенок гастролює по всьому світу. У різні роки співпрацював із Мішелем Леграном, Кенні Гарретом, Джеймсом Тейлором, Дідьє Локвудом, Марком Тернером, Раві Колтрейном, Рішаром Гальяно, біг-бендами Лінкольн Джаз Центру і WDR.

Belle Vue Band (Україна)
Belle Vue Band – нове ім’я у джазовому просторі України, експеримент саунд продюсерів, класичних, джазових та рок музикантів з Чернівців. Проект існує у формі тріо та квартету. Постійні учасники: Алекс Руді (бас), Віталій Шляхта (гітара) та Серж Запорожець (барабани). Музика колективу – це суміш джазу, фюжину, фанку та вкраплень фолкових мотивів.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх