Концерт гурту O’Hamsters

Концерт гурту O’Hamsters

30 березня 2019, 20:00

Паб RePublic (вул. Головна, 265а)

facebook

O’Hamsters – celtic punk гурт із Києва, столиці України. Музика O’Hamsters розвинулася з класичного ірландського панку з відчутним впливом folk-музики у сучасний швидкісний кельтік-панк, співіснуючий з суміжними жанрами, зокрема, металом та хардкор-панком.

Протягом більш ніж 9 років гурт відіграв більше 160 концертів в Україні, Польщі, Угорщині, Словаччині, Чехії, Білорусі, випустив 3 повноформатні альбоми («Алкофілософія» в 2011, «Київ/Дублін/Алкоголь» в 2014 та «Де б ми не бували» в 2017) та 2 EP («Сассанах, У*буй Додому!» в 2010 та «Kiss My Irish Ass» в 2015). Гурт брав участь у записі трибютів гуртам Dropkick Murphys та The Pogues, які були випущені в 2013 та 2016 роках відповідно.

O’Hamsters ділили сцену з The Rumjacks (Австралія), Flatfoot 56 (США), Cruachan (Ірландія), The Dreadnoughts (Канада), Mr. Irish Bastard (Німеччина), Paddy and the Rats (Угорщина) та багатьма іншими. Гурт також постійно виступає на українських фестивалях (Zaxidfest, Faine Misto) і активно підтримує кельтік-панк та ірландський рух в Україні. Виступи O’Hamsters – гримуча суміш безкінечного мошпіту та танців, масових співів, поту та інколи – недоречних жартів.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх