Вірменська церква / Зал органної та камерної музики філармонії (вул. Українська, 30)
До нас вперше завітає відомий скрипаль та альтист Де Пальма Катальдо (художній псевдонім Діно), який провадить активну міжнародну діяльність, виступаючи в залах і театрах як Карнегі-хол та Лінкольн-центр в Нью-Йорку, зал імені Чайковського в Москві, театр Колізей в Буенос-Айрес.
В даний час, окрім насиченої сольної діяльності він активно співпрацює в якості концертмейстера із оркестрами Королівського театру м. Парма, Філармонічним оркестром театру Феніче у Венеції та Симфонічним оркестром м. Абруццо”; є професором скрипкової кафедри та викладає історію і аналіз скрипкового репертуару, та виконавську психологію в консерваторії ім. “U. Giordano” (Фоджа) та професором університету Сунгшин в Сеулі (Корея). З 2011 року завідує Кафедрою cтрунно-¬cмичкових iнструментів Міжнародної Музичної Академії “Зустрічі з Маестро”, м. Імола, почесним президентом якої є Маестро Володимир Ашкеназі. В 2013 та 2014 роках був відзначений преміями “Спеццаферрі” та “Ренальдо Россі” за визначний внесок у розвиток італійської скрипкової школи. Грає на скрипці роботи майстра Бернардель 1855р. та смичком “Біла Леді” роботи майстра Навеа-¬Вера. Дані інструменти є власністю артиста.
У цій концертній програмі виступить і ще один відомий музикант Олександр СЕМЧУК. Який на сьогоднішній день є одним з найбільш відомих українських скрипалів, чий віртуозний стиль відрізняється надзвичайно вдумливим і сучасним трактуванням музики. Його виконання несе високий емоційний заряд, надзвичайну енергію і масштабне мислення. За свій бездоганний смак італійська пресса його назвала “Принц Скрипки”. Будучи яскравим представником української виконавської школи (його викладачі – Богодар Которович, Ігор Пилатюк та Ярослава Ривняк), поєднує унікальний, глибоко національний дух і характер виконання з блискучою європейською освітою у таких знаменитих скрипалів, як В.Третьяков, Т.Варга, М.Вайман, А.Лисий, Н.Чумаченко. Здобув сім премій та спеціальні дипломи “За найкраще виконання віртуозного твору” на міжнародних конкурсах в Німеччині, Росії, Італії, Великобританії та Чехії. Переможець Всесоюзного конкурсу “Юнацькі Ассамлеї Мистецтв” (Москва, Росія) та першого Міжнародного Конкурсу ім. М.Лисенка (Харків, Україна).
Календар подій
18 вересня 2019
21 червня 2019
31 травня 2019
24 травня 2019
20 червня 2019
26 травня 2019
Коментарі