Фестиваль народного танцю Lastivka Dance Fest

Фестиваль народного танцю Lastivka Dance Fest

26 вересня 2015 - 27 вересня 2015

Перший міжнародний фестиваль народного танцю ім. Дарія Ластівки – Lastivka Dance Fest
У фестивалі братимуть участь понад 500 учасників: солісти і творчі колективи, керівники яких відроджують, підтримують та зберігають народні традиції, танці, фольклор свого регіону. Виконавці презентуватимуть різножанрові народні танці, що збереглися у побуті місцевостей, з котрих походять учасники фестивалю.

Розпочнеться фестиваль 26 вересня з параду учасників перед входом у театр на Театральній площі. Відкриватиме фестиваль Буковинський ансамбль пісні і танцю. Танцюристи показуватимуть хореографічний номер Дарія Ластівки “Святковий”.

27 вересня з 11:00, на Літньому театрі продовжиться другий день конкурсної програми, о 18:00 – гала-концерт.

Конкурсантів буде оцінюватмиме міжнародне журі у складі 11 осіб з України, Вірменії та Румунії. Головою журі фестивалю-конкурсу буде – народний артист України, Герой України, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка Мирослав Вантух.

Дарій Ластівка (1928-2007) – балетмейстер, педагог, заслужений артист України, народився на Буковині і все своє життя присвятив народній хореографії. На честь видатного буковинця відкривається міжнародний фестиваль-конкурс народного танцю Lastivka dance fest.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх