Ніч Рекламожерів 2017

Ніч Рекламожерів 2017

08 грудня 2017, 20:00

Більше 1 млн роликів у колекції 80 країн. Від 10.000 до 20.000 нових роликів щороку. Ніч Рекламожерів продовжує дивувати та захоплювати. Одна з найвизначніших подій у світі реклами, заснована колекціонером рекламних роликів Жаном Марі Бурсіко.

Ніч Рекламожерів проводиться в Україні з 1998 року. У Чернівцях незмінними організаторами ночі є РА «АСС». Ніч рекламожерів – це не тільки перегляд креативних та цікавих рекламних роликів, а яскрава світська подія, живе спілкування, обмін досвідом та враженнями з молодими та соціально активними людьми.

Шоу «Ніч рекламожерів» має унікальний формат і несе в собі початок культового світського заходу, на який чекають цілий рік. Вона двічі відзначена в Книзі рекордів Гіннеса як найбільша в світі колекція рекламних роликів та як найтриваліше шоу на Землі пов’язане з рекламою. Відбір роликів для програми, що змінюється щороку і подорожує всім світом, відбувається безпосередньо автором проекту – Жаном Марі Бурсіко. Він от вже 37 років демонструє справжні перлини рекламної майстерності, які він збирав протягом усього життя. Ніч рекламожерів підкорила не тільки серця глядачів у понад 80 країнах світу, вона настільки легендарна, що її визнали національним здобутком Франції.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх