XII мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA 2015

XII мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA 2015

19 листопада 2015, 19:30

Horizont Business Hub (вул. Доброго, 5)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Docudays UA у Чернівцях – це 9 фестивальних фільмів та їх обговорення із політичними оглядачами, експертами з права, журналістами та громадськими діячами. Захід відбуватиметься з 19 листопада до 5 грудня включно у кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках тощо.

Головна тема цьогорічного фестивалю Docudays UA – «Пропаганда». Пропаганди неможливо уникнути, її не можна знищити. Вона існує століттями й очевидно дедалі набуватиме значення в нашому житті. Тому важливо правильно на неї реагувати, вміти її аналізувати, знати, як їй протистояти та як використовувати її заради просування базових цінностей демократії: прав людини, свободи та справедливості.

Пропаганда є інструментом інформаційної війни. Саме через ЧЕСНЕ ДОКУМЕНТАЛЬНЕ кіно та спілкування з експертами і громадськими діячами, будуть знайдені відповіді на питання пов’язані із захищеністю в інформаційному просторі, важливістю займати активну громадську позицію щодо розвитку свого міста та країни.

У рамках фестивалю зі студентами кафедри журналістики ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбудеться дискусія «Правозахисна журналістика: Sex, Drugs, Human Rights» та презентація медіапорталу Центру інформації про права людини.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх