Святкування 26 річниці Незалежності України

Святкування 26 річниці Незалежності України

23 серпня 2017 - 24 серпня 2017

Різні локації міста

23 серпня о 9 годині підняттям Державного прапору України та покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку розпочнуться урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України та Дня Прапору України.

Урочиста колона військовослужбовців пройде від кінотеатру «Чернівці» до вулиці Головної, на Центральній площі – виставка військової техніки (алея міст-побратимів). Об 11 годині на Центральному кладовищі відбудеться молебень та вшанування загиблих воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні. Урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди Дня Незалежності розпочнеться о 13 годині в Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім.Т. Шевченка.

У бібліотечних установах міста – книжкові виставки, присвячені Дню Незалежності, в будинку культури «Роша» о 13 годині концертно –розважальна програма «Живи, могутня Україна»; в культурно-мистецькому центрі «Садгора» -о 15 годині тематичний концерт «Україна-європейська держава». У Центрі культури «Вернісаж» о 17 годині відкриється виставка обласної організації Національної спілки художників України, присвячена Дню Незалежності.

24 серпня на Театральній площі міста з 8 до 14 години – виставка ретро автомобілів, яку організовує Чернівецький обласний клуб «Буковина», також 24 серпня з 10 години від Соборної до Театральної площі пройде автомобільний парад. На площі Пресвятої Марії об 11 годині чернівчани та гості міста зможуть подивитись концертну програму в рамках проекту «Мистецька веранда на площі Пресвятої Пресвятої Марії», у якій візьмуть участь аматорські колективи чернівецьких закладів культури. На сцені біля фонтану Центрального парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка на відвідувачів чекає велика концертна програма «Велична і свята моя, рідна Україна». О 14 годині в Центрі дозвілля дітей та юнацтва – відбірковий тур регіонального фестивалю –конкурсу рок-музики «Відродження».

Чернівецька міська рада звертається до мешканців, власників будинків, приватних підприємств, магазинів та інших закладів щодо встановлення Державного прапора та святкового оформлення державною символікою балконів, вікон, будівель, автомобілів.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх