ХХІ кінофестиваль «Нове німецьке кіно»

ХХІ кінофестиваль «Нове німецьке кіно»

05 листопада 2015 - 10 листопада 2015

Кінотеатр «Чернівці» (вул. Університетська, 10)

Сеанси: 19:00

У програмі ХХІ фестивалю «Нове німецьке кіно» фаворити Берлінале та Німецької кіноакадемії – найкращі національні прем’єри за минулий рік.

Відкриттям кінофоруму стане «Вікторія» Себастьяна Шиппера, володар «Срібного ведмедя» Берлінале. Двогодинний фільм віртуозно знято одним кадром, без єдиної монтажної склейки. Це історія однієї ночі, протягом якої іспанська дівчина Вікторія знайомиться з чотирма хлопцями, а ті обіцяють показати їй «справжній Берлін». Стрічка стала тріумфатором премії Німецької кіноакадемії, отримавши 6 нагород «Лола»: за найкращий фільм, режисуру, операторську роботу, музику, актора і актрису. Саундтрек до «Вікторії» написав електронний неокласик Нільс Фрам.

Тема війни та її наслідків стає центральною для іще одного учасника фестивалю – мелодрами «Фенікс» Крістіана Петцольда. Головна героїня фільму, Неллі – жертва Голокосту, якій вдалося вижити у концтаборі. Після закінчення війни вона змушена зробити пластичну операцію, щоб урятувати покалічене обличчя. Чоловік, вважаючи Неллі загиблою, не впізнає її при зустрічі і пропонує незнайомці угоду, яка повинна забезпечити його спадщиною.

Жанр комедії у програмі «Нового німецького кіно» представляє «Дар богів» – фільм про життєві негаразди та ентузіазм актриси, звільненої з театру. Їй дістається педагогічна практика із групою бездомних, і вона вирішує поставити зі своїми колоритними підопічними античну трагедію. Стрічка здобула приз глядацьких симпатій на міжнародному кінофестивалі в Мюнхені й була відзначена премією Bavarian Film Awards за найкращу жіночу роль.

Психоделічна драма «Темний світ» стала гостем багатьох міжнародних кінофестивалів і принесла авторам приз Німецької кіноакадемії за найкращу жіночу роль другого плану. Дія фільму відбувається у альтернативній Німеччині – де, здається, давно зупинився час.

На гостей фестивалю чекає знайомство з фільмом «Ваал», раніше невідомою роботою Фолькера Шльондорфа, одного з найвизначніших режисерів нового німецького кіно. Фільм 44 роки пролежав на полиці архіву, доки не був знайдений та відновлений, після чого одразу ж представлений на Берлінале. «Ваал» – кіноадаптація однойменної п’єси Бертольда Брехта про поета, який більше керується інстинктами, ніж мораллю. У головній ролі – іще одна німецька легенда, молодий Райнер Вернер Фассбіндер, у майбутньому знаменитий режисер.

Розклад сеансів «Палацу кіно ім. Кобилянської»

Розклад сеансів кінотеатру «Чернівці»

Розклад сеансів кінотеатру «Ефект 3D»

Розклад показів автомобільного кінотеатру «Кінопаркінг»

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх