Фестиваль «Обнова Fest» 2017

Фестиваль «Обнова Fest» 2017

04 червня 2017, 12:00

facebook

На початку літа Чернівці приймають чудовий фестиваль – «Обнова Fest» 2017. Склад гуртів на вечірній музичній сцені Обнова-фесту-2017: Фома та “Мандри”, “the Вйо”, “Гуцул Каліпсо”, “Роялькіт”, “Гудіні”, “Під небом”, “Глорія”. Зустріч у Чернівцях вже менш ніж за місяць – 4 червня! Етнодуховний Обнова-фест 2017 – яскраві видовища та незабутня атмосфера!

Щоб гості Етнодуховного Обнова-фесту 2017 не загубилися у розмаїтті майстер класів від Чернівецького Фортелю, вони поділені на тематичні групи.

Першими стартують майстрині, які дарують своїм шанувальницям красу – адже до прикрас у представниць чарівної статі особливо ніжне ставлення. Вже 4 червня, на Обнова Фест ви зможете не тільки обрати для себе унікальну та оригінальну прикрасу ручної роботи, але й навчитися робити дійсно гарні речі власноруч. Отже, обирайте МК до вподоби:
Локація 2-го двору (управа)
13.00 – МК Anna Rotar із виготовлення браслетів та чокерів, які зараз є особливо популярними серед юних панянок.
15.00 – МК Olga Andrash із виготовлення прикрас в загадковій техніці канзаші (навчатися можуть дорослі та дітки старші 8 років).
Локація 3-го двору (двір багача):
14.00 – МК Оля Топыркина із виготовлення прикрас в техніці сухого валяння (творча техніка фелтінгу вимагає акуратності в роботі з голками, тому учасниками МК можуть бути дорослі та підлітки старші 14 років).
16.00 – МК із виготовлення браслетів – шамбала від Ellona Brodska, яка поділиться із учасниками секретами створення стильних, оригінальних і навіть екстравагантних прикрас.
Локація 8-го двору (двір селянина):
14.00 – МК Наталия Татаринова (Natalia Tatarinova), яка навчить усіх бажаючих робити чудові кульчики-китиці. Цей легкий аксесуар додасть яскравості та самобутності літньому образу кожної дівчини.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх