Фестиваль-конкурс «Відродження» 2018

Фестиваль-конкурс «Відродження» 2018

07 жовтня 2018

Театральний майдан

facebook

Фестиваль-конкурс «Відродження» був створений в червні 1996 року у рок-клубі «Фан-парк» що знаходиться у парку ім. Ю. Федьковича міста Чернівці. У 2017 році до організації фестивалю долучилася ГО «Інформал Буковина» і вдалося значно змінити пріоритети проведення конкурсної програми.

На Вас Чекає Виступ таких гуртів як:
1. SKADA (м. Тернопіль)
2. Чучєло Чєрвя (м. Чернівці)
3. Draft (м.Козятин)
4.Hedghog in the fog (м.Чернівці)
5. DENOMEN (м.Чернівці)
6.Plump Jam (м.Чернівці)
7. The Part Of Friend (м.Сторожинець)

День міста Чернівці обіцяє бути насиченим на цікаві події та дійста. Чекаємо Вас 7 жовтня в Неділю на Фінал Відродження 2018 на Соборній площі.

Відтепер основна мета фестивалю – це сприяння розвитку молодих колективів. Задля цього було запроваджено нову систему призів. Колективи переможці отримали шанс виступити на інших масштабних фестивалях Західного регіону, сертифікати для радіо ротації своїх пісень, можливість записати трек на професійній студії, сертифікати для занять
вокалом та SMM просування гурту від SMM агенції Horizont. Також кожен гурт – фіналіст отримав відеозапис однієї пісні з фіналу конкурсу.

У 2018-му році організатори продовжують традицію сприяння розвитку молодих колективів та готують нові приємні сюрпризи для учасників. Один з головних сюрпризів Гран Прі фестивалю становить 10 000 грн.

XXII Рок-фестиваль Відродження проводиться під гаслом «Перезавантаження» тому, що до 2019 року ГО «Інформал Буковина» планує повне переосмислення та зміну формату задля збільшення популяризації фестивалю та бренду міста загалом.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх