Зйомки фільму «За законом військового часу» у Чернівцях

Зйомки фільму «За законом військового часу» у Чернівцях викликали неабиякий резонанс

Мітингувальники вимагали припинити зйомки, адже фільм пропагує «вєлікаю Расію» є відверто імперіалістичним та частиною інформаційної війни, з нав’язуванням думки, сприйняття і розумінь.

Активісти зачитали звернення і передали його знімальній групі, у свою чергу речниця голови Чернівецької облдержадміністрації розповіла, що вже підготовлений спеціальний лист до нацради з питань телебачення і радіомовлення, аби ті вплинули і заборонили зйомки. Щоправда активісти не мали змоги зустрітися із головою Чернівецької міської ради, аби розпитати чи давав він дозвіл на проведення зйомок, але усіх присутніх запевнив директор виробничого процесу, що усі необхідні документи є.

Євген Шагай, директор виробництва фільму:

«Мы не делаем никаких лозунгов, никаких неправомерных действий, не выкрываем Украину, как страну с какой-то не правильной стороны. Все, что идет по сценарию мы идем четко. Нам нечего скрывать, вы можете увидеть всю технику, пообщаться с людьми которые у нас снимаются, все что мы сюда пригнали, это сто процентов украинское»

Зйомки фільму «За законом військового часу» у Чернівцях

Стосовно замовників зйомок, то усіх присутніх запевнили, що це не є російське ОРТ, а навіть кілька українських телеканалів, яких саме не назвали, так само, як і бюджет стрічки, пославшись на таємницю. Стосовно Олександра Панкратова-Чорного (відомим за свої відверті пропосійські вислови), то тут зазначили, що є особиста думка кожного, його робота не поєднана з рішеннями і поглядами. Сам же Євген Шагай запевнив. Що занепокоєний ситуацією в Україні і є абсолютним патріотом нашої країни.

Євген Шагай, директор виробництва фільму:

«О наших сьемках знали все. И мерия и управления МВД и управления ДАИ. Мы заранее делали все письма, которые нам подтвердили и дали добро на проведения сьемок»
Джерело: Телеканал «Чернівці»

Реклама на сайті

Коментарі

вверх