У Чернівцях вийде «Велика книжка» для дітей

У Чернівцях вийде «Велика книжка» для дітей

На початку березня у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» побачить світ нова збірка історій для дітей швейцарського письменника Франца Голера «Велика книжка». Вона містить 91 розповідь про марципанову свинку, старанну морозильну камеру, велетня і полуничне варення, курку на радіовиставці та багатьох інших героїв, пригоди яких завжди мають несподіваний фінал. Із німецької книгу переклала Неля Ваховська. Художнє оформлення зробив Ніколаус Гайдельбах.

У Чернівцях вийде «Велика книжка» для дітей

За словами перекладачки, «Велика книжка» написана для дітей будь-якого віку і дорослих, які люблять Хармса та Керрола. «Історії Франца Голера, на яких виросло не одне покоління швейцарців і швейцарок, – додає Неля Ваховська, – анархічні, бурлескні й часом смутні, як літнє надвечір’я. Їхній світ розмаїтий, веселий і трохи нечупарний, наче намальований Томом Сойєром. Моя улюблена історія – про дружбу білочки й купи гною. Ні, про гучномовець і коротке замикання. Ні! Про лося і протигаз! Коротше, я не можу вибрати».

Довідка.
Франц Голер народився 1943 року в місті Біль. Він належить до найвизначніших швейцарських письменників сучасності, також відомий як драматург і пісняр. Франц Голер багато працював на телебаченні й радіо, вів власні програми.

Виступи перед публікою часто супроводжує грою на віолончелі. Автор приблизно 40 книжок для дорослих і понад 20 для дітей. Лауреат більше як 25 літературних відзнак.

Ніколаус Гайдельбах народився 1955 року в місті Кельн, лауреат численних мистецьких премій, серед яких – Німецька дитяча літературна премія в категорії «Ілюстрована книжка» та Особлива відзнака Німецької дитячої літературної премії за творчий доробок.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх