Турнір зі змішаних единоборств MMA PRO UKRAINE 16

Турнір зі змішаних единоборств MMA PRO UKRAINE 16

16 березня 2018, 21:00

Egoist Palace (вул. Прутська, 10)

Турнір збере яскравих бійців, щоб показати високий клас спортивного поєдинку. В октагон вийдуть 12 бійців з 3 країн. Традиційно турнір присвячено пам’яті Олега Корнєєва.

Центральний бій турніру відбудеться між Юрієм Чобукою та Садиком Рискелді з Киргизстану. Юрій – знаний буковинський боєць, його рейтинг у професійному ММА – 8 перемог, 75% з яких – дострокові, та 1 поразка.

Його суперник – молодий, але досвідчений боєць змішаних єдиноборств, який не буде легкою здобиччю. На рахунку Садика у професійному ММА – 5 перемог та 1 поразка.

Низку боїв проведуть молоді українці зі всієї країни. З них буковинці особливо вболіватимуть за Юрія Чижевського, якому нещодавно присвоїли звання заслуженого майстра спорту. Він – неодноразовий переможець чемпіонатів Європи та світу з панкратіону, також має звання чемпіону України з ММА. Його рейтинг у професіональному ММА – 4 перемоги проти 1 поразки.

Організатор турніру – Професійна ліга змішаних единоборств ММА PRO UKRAINE. Ліга була заснована на початку 2015 року. Головною її метою є розвиток змішаних бойових мистецтв в Україні і просування професійних бійців на міжнародному рівні.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх