Чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк (крос-кантрі)

Чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк (крос-кантрі)

14 липня 2017 - 16 липня 2017, 10:00

Місце проведення уточнюється

facebook

У чемпіонаті візьме участь близько 130-ти спортсменів восьми вікових категорій з 15-ти областей України, які позмагаються за право представляти свою державу на чемпіонатах Європи і Світу. У змаганнях братиме участь дворазова тріумфаторка Кубку Світу Яна Беломоїна. Вона теж виборюватиме важливі очки у світовий рейтинг.

Першого дня велисопедисти стартують о 10.00 в урочищі Цецино в дисципліні крос-кантрі (англ. Cross-country). Це перегони по пересіченій місцевості зі спусками, затяжними підйомами, швидкісними і технічними ділянками. Траса довжиною 6 кілометрів включає в себе низку перешкод.

Крос-кантрі (англ. Cross-country) – одна зі спортивних дисциплін в маунтенбайке (гірському велосипеді), гонки по пересіченій місцевості зі спусками, затяжними підйомами, швидкісними і технічними ділянками. Траса включає в себе як природні, так і штучні перешкоди, в даний час набувають поширення елементи з інших екстремальних видів маунтенбайку, таких як даунхіл, нортшор і 4х. Траси світового крос-кантрі стають складніше з кожним роком.

Наступного дня о 9.45 на спортсменів чекатиме технічна 400-метрова траса зі штучними перешкодами на площі Пресвятої Марії.

Організатори: Чернівецька обласна федерація велосипедного спорту, тел для довідок: 050 944 4554

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх