Інтерактивна виставка «Німеччина у валізі»

Інтерактивна виставка «Німеччина у валізі»

02 квітня 2015 - 29 квітня 2015

Літературний целанівський центр (вул. Кобилянської, 51)

Виставка «Німеччина у валізі» в ігровій і гумористичній формі розповідає про Німеччину та німецьку мову. Щоб зрозуміти зміст виставки, необов’язково володіти німецькою – унаочнена інформація говорить саме за себе.

У першій валізі знаходиться чимало матеріалів, що як у жартівливій, так і в цілком серйозній формі, розповідають про Німеччину та німців, про кліше й реальну дійсність.

У другій валізі йдеться про своєрідність і красу німецької мови. Кінофрагменти та пісні про кохання ілюструють, як гарно звучать почуття німецькою мовою.

Погортавши книгу «Німецька простіша, аніж ти думаєш», відвідувачі мимохідь можуть вивчити німецькі слова, а демонстраційне відео розповість про десять основних причин на користь вивчення німецької мови.

Запрошуємо усіх, хто вивчає німецьку мови чи просто цікавиться країною й мовою.

Для груп (не більше 15 осіб) необхідно попередньо домовлятися про відвідування зі співробітниками Центру Gedankendach: [email protected] чи за телефоном 52 68 65.

Для вчителів та викладачів німецької мови пропонуємо дидактичний матеріал, розроблений Гете-Інститутом спеціально для виставки. Його можна отримати електронною поштою або надрукованим, звернувшись у Центр Gedankendach.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх