Весільне шоу Wedding Avenue

Весільне шоу Wedding Avenue

28 березня 2015

Готель «Черемош» (вул. Комарова, 13а)

Для гостей шоу та всіх закоханих пар свято такого масштабу є унікальною можливістю дізнатися про нові та цікаві тенденції у весільній моді 2015 року, ознайомитися з роботами провідних фахівців весільної індустрії міст Чернівців, Хмельницька та Києва, відвідати надзвичайно корисні майстер класи для тих хто готується до найважливішої події у своєму житті.

Програма заходів
10:00 – Початок реєстрації учасників. На парковці біля центрального входу в Туркоплекс «Черемош» на протязі всього дня буде виставка весільних кортежів, де ви зможете знайти для свого свята найкращий варіант (лімузини, ретро-авто, елітні іномарки)
12:00 – офіційне відкриття шоу Wedding Avenue
Протягом всього дня на вас очікує цікава шоу програма: відомі музиканти, співаки, шоу балети, команда КВН «Торнадо Люкс». Кожну годину відбуватиметься розіграш подарунків від партнерів та учасників шоу, які проводитимуть відомі ведучі міста Чернівці. На Вас чекають покази чоловічих костюмів від ТМ «Воронін» та весільних суконь від ТМ «Lusso». І, звичайно, протягом дня, ви зможете ознайомитися зі всіма товарами та послугами від учасників весільного шоу «Wedding Avenue». Фронт-меном нашого свята є відомий ведучий, шоумен та актор Іван Городецький.
18:30Грандіозний розіграш від ТМ «Lusso». Весільна сукня за 30 000 гривень
19:15 – Справжня виїзна церемонія реєстрації шлюбу зі справжніми нареченими.
20:00 – Бармен Шоу для всіх присутніх, світлова анімація
21:00 – Караоке

Організатори, партнери та учасники весільного шоу «Wedding Avenue» запрошують усіх Вас гарно провести цей прекрасний весняний вихідний день.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх