Поетично-візуальний проект «Стихійні»

Поетично-візуальний проект «Стихійні»

23 вересня 2017, 19:00

Літературний целанівський центр (вул. Кобилянської, 51)

facebook

Вартість

Вхід вільний

«Стихійні» – це поетично-візуальний проект, фундаментом якого є три поети зі Львова: Джон Гнатів, Поль Щепан та Ростислав Кузик (Вогонь, Повітря, та Земля відповідно). Проект існує на стику поезії, аудіо-відео проекції та елементів перформансу. Його мета – створити атмосферне полотно з різних форм мистецтва, де 4 стихії переплітаються між собою в одному місці та часі, сповнюючи простір магічним відчуттям присутності. Стихію Води у проекті щоразу представляє інший автор.

Учасниками і, відповідно, представниками стихії Води у різних містах вже встигли побувати такі поети та письменники, як:

– Остап Сливинський
– Тарас Прохасько
– Томаш Деяк
– Юрій Матевощук
– Олексій Чупа
– Павло Коробчук
– Заза Пауалішвілі
– Лесь Белей
– Анна Ютченко
– Ольга Перехрест
– Борис Херсонський
– Юрій Іздрик
– Михайло Жаржайло
– Оксана Єфіменко
– Юлія Кручак

Позаду 17 виступів у різних частинах країни, і вже 23-го вересня С Т И Х І Й Н І _ Т У Р продовжить себе у м. Чернівці разом із новою представницею Стихії Води. Нею стане Iнга Кейван – літературознавець, поетка, головний редактор сайту літературно-мистецької критики «LSD», PR-менеджер «Видавництва 21». Наукові інтереси: архетипна критика і теорія. Авторка поетичних книг «Світ на дотик» (2002), «Тінь Базальту. Тіло Базальту» (2014), в яку увійшли три книги: «Тремтіння сфер», «Коли Бог приходить», «Тінь Базальту. Тіло Базальту». У робочому процесі «Книга Голема», «Діти Беслану», «Повернення до вовків», «Тінь Єдинорога».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх