Концерт Ірини Федишин «Україна колядує»

Концерт Ірини Федишин «Україна колядує»

11 січня 2019, 20:00

Ніжні українські мелодії та святкові різдвяні дійства. Ірина Федишин виконає й найулюбленіші пісні. Співачка та її команда підготували для шанувальників масштабні декорації, світлове шоу, а також колоритні костюмами.

Співачку вважають музичним феноменом в українському шоу-бізнесі, адже у співачки немає великих ротацій на телебаченні і радіо, а її пісні звучать чи не в кожній українській хаті.Ірина Федишин – одна з найбільш гастролюючих співачок України. Переможниця конкурсу «Український формат».

Кожен концерт Ірини – це справжє шоу з яскравими костюмами, неординарною сценографією, танцями, видовищними постановками номерів, над якими працюють кращі режисери країни. На рахунку співачки понад 1 000 концертів. Пісні займають найвищі сходинки хіт-парадів країни. Понад 2 000 000 українців поставили пісні Ірини замість гудків на телефоні, а лічильник переглядів на офіційному YouTube-каналі нальчує мільйони.

П’ять успішних альбомів: «Твій Ангел», «Україна колядує», «Пароль», «Україна колядує – Нове» та , які розійшлися багатотисячними тиражами. Співачка вже підкорила кіївську публіку, та проїхавшись туром зі Львова до Харковова і ще раз довела, що має велику любов публіки.ЇЇ шоу фахівці визнали одними з найкращих різдвяних проектів в Україні. Зовсім не дивно, бо попередні шоу співачки пройшли у 80 містах з аншлагами. Концертна програма, над якою працювало відразу кілька режисерів-постановників. В кожному з блоків Ірина Федишин, яка вміє майстерно поєднувати сучасний музичний стиль і якісну пісню з українськими мотивами, постала абсолютно різною: від нарядів до жанрів у репертуарі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх