Зустріч з письменницею Ксенією Заставською

Зустріч з письменницею Ксенією Заставською

06 листопада 2018, 14:00

facebook

У вас буде можливість поспілкуватись з автором, ознайомитись з творчістю та планами на майбутнє. Ксенія Заставська – творчий псевдонім Оксани Володимирівни Присяжнюк – народилася та виросла в місті Одеса.

Закінчила Одеський національний економічний університет за спеціальністю «банківська справа». Розпочала письменницьку діяльність з поетичної збірки «Фантазії на тему кохання» (видавництво «Атлант», Одеса). Кожна пісня або вірш Ксенії – маленька історія життя та любові.

Поступово маленькі історії Заставська перетворює у великі, красиві та інтригуючі розповіді. Сьогодні Ксенія Заставська – автор романів «Галатея на новий лад», «Анна для донжуана», «Шансон на два голоси», «Бурштинова сага» та ін. Ксенія Заставська працює в манері, властивій небагатьом, пише від першої особи, й читач мимоволі відчуває себе учасником описуваних подій, проживаючи з героями творів їх життя.

Звідси виникає відчуття достовірності того, що відбувається. Автор, ніби на сцені – на сторінках твору – одна грає безліч ролей, створеної нею вистави. Саме тому так цікаво читати книги Ксенії Заставської. Її твори друкуються литовською, польською, словацькою, німецькою та іншими мовами.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх