Проект Антона Слєпакова «Стишение обстоятельств»

Проект Антона Слєпакова «Стишение обстоятельств»

15 квітня 2018, 20:00

Літературний целанівський центр (вул. Кобилянської, 51)

facebook

Вартість

80 грн

«Стишение обстоятельств» – проект Антона Слєпакова, в якому тексти є провідною лінією. Як доповнення до текстів, запрошені друзі-музиканти час від часу створюють авторське озвучення. Результатом такого симбіозу стала цифрова збірка, такий собі «домашній lo-fi для внутрішнього використання».

Антон Слєпаков – музикант, текст і голос вiдомих українських музичних проектів. Екс-лідер легендарної андеграунд групи «…и Друг Мой Грузовик», нині учасник проекту «вагоновожатые». Слєпаков не завжди ідентифікує себе як вокаліста, а свої римовані тексти як вірші:

«Стихи. Много лет я открещивался от них. Что вы, что вы, я сочиняю тексты. Гораздо проще рассказывать истории, когда пульсирует барабан и звучат другие музыкальные инструменты. Голосом и словами ты просто заполняешь щели дверного проёма, чтобы не дуло. Главный принцип теплообмена… но вот стишей накопилось достаточно много».

Рiк тому, за допомогою видавництва S.T. ART Foundation на свiт з’явився артбук «Стишение обстоятельств» з надрукованими вiршами Антона з iлюстрацiями та картинами Алiни Гаєвої. Камерна презентація проекту «Стишение обстоятельств» передбачає занурення у тексти Слєпакова під оригiнальний звуковий супровід від Андрія walakos Соколова! З часу виходу альбому та книжки минув деякий час, за який у автора назбиралися новi спостереження та обставини, отож запрошуємо вас на оновлену програму «Стишение-2»)!

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх