Презентація книги «Місто пахло корицею й кремом Нівея. Чернівецький вінтажний альбом»

Презентація книги «Місто пахло корицею й кремом Нівея. Чернівецький вінтажний альбом»

06 лютого 2018, 19:00

Медіа-центр Belle Vue (вул. О. Кобилянської, 2)

Книга «Місто пахло корицею й кремом Нівея. Чернівецький вінтажний альбом» ‒ оповідь про Чернівці переважно першої половини ХХ століття.

Картина міста, життя його мешканців подано авторкою крізь призму свідомості, спогадів, внутрішнього мовлення літнього пана, чернівчанина, який прожив у цьому місті і з цим містом усе своє життя, розділивши з ним та іншими чернівчанами усі дарунки та виклики долі й історії. Невеликі за обсягом, але інформаційно дуже сконцентровані оповіді, подібні до кіноновел, показують щоденне буття простих людей. Завдяки деталям міського побуту (на різних його рівнях) читачі вповні відчують атмосферу колишніх Чернівців ‒ аж до звуків, запахів, візуально.

Книга Наталії Гриценко особливо важлива тим, що не сповідує і не зумовлює ностальгію за минулим та нескінченну низку больових відчуттів через втрачене, а викликає відчуття гордості за Чернівці, його мешканців, за тих людей, які хотіли і вміли жити, і, відповідно, породжує відчуття відповідальності перед ними і прагнення робити сучасні Чернівці не менш гармонійними і комфортними. Саме тому одним із головних меседжів книги можна вважати таку думку: «Пам’ятати минуле. Жити тепер, пам’ятаючи про майбутнє». Книга буде цікава нинішнім і колишнім чернівчанам, туристам, історикам, краєзнавцям, містознавцям. Головний ілюстративний матеріал видання ‒ вінтажні фотографії, які зображають чернівецькі локації та мешканців міста в різні моменти їхнього життя, їхнього міського існування.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх