Виставка «Верета»

Виставка «Верета»

31 серпня 2017 - 20 вересня 2017

facebook

У виставкові залі музею відбулась незвичайна імпреза художниць із Закарпаття. На осуд глядача художниці представили 50 картин – різних жанрів. Талановиті жінки вже понад 15 років організовують спільні проекти, відкривають збірні виставки і мають великий успіх.

Чотири закарпатські художиці, які входять до Асоціації творчих жінок «Нова форма», поєднали подорожі обласними центрами з презентаціями виставок своїх картин в рамках проекту «Мистецтво єднає Україну». Півсотні картин з унікальним колоритом від чотирьох закарпатських художниць – Людмили Корж-Радько, Одарки Долгош-Собко, Надії Пономаренко та Олени Кондратюк сьогодні можна оглянути в Чернівецькому обласному художньому музеї. Експозиція має назву «Верета» (вид покривала чи ряднини, або різнокольоровий килим з грубої вовни).

Полотна майстринь вражають своїм різнобарв’ям карпатських мотивів, а природа набуває жіночої тужливої ніжності. Попри те, що художниці різні в своїй творчості, але їх об’єднує вишуканий смак і талант, тому експозиція є цільною.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх