Виставка книжкової графіки Івана Балана

Виставка книжкової графіки Івана Балана

02 лютого 2018 - 28 лютого 2018

Іван Дмитрович плідно та яскраво працює в буковинському образотворчому мистецтві біля 50 років. Він – заслужений художник України, лауреат обласних премій імені Сидора Воробкевича та Юрія Федьковича, нагороджений ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Вагомою частиною творчості митця є оформлення та ілюстрація книги, екслібрис, плакат. Роботи талановитого графіка прикрашають видання класиків української літератури (І.Франко, Б.Лепкий, М.Коцюбинський, О.Кобилянська, Ю.Федькович і т. д.). Графічні ілюстрації художника гармонійно доповнюють поетику літературних творів багатьох українських і буковинських письменників (В.Бабух, В.Вознюк, М.Бакай, М.Матіос тощо), підсилюють влучними художніми образами історичні дослідження науковців (М.Костишина, Н.Мизак).

На виставці представлено біля 80 книжок, в оформленні яких Іван Балан взяв участь. Митець є визнаним майстром книжкового знаку, про що свідчать понад 170 екслібрисів, виконаних для багатьох установ і приватних осіб.

Тематична виставку творів книжкової графіки відомого українського митця Івана Балана розгорнута у рамках проекту «Літературно-мистецька Буковина», що діє за участі кращих буковинських художників і колекціонерів з метою популяризації мистецьких процесів Буковини та стимулювання співпраці культурно-мистецьких та освітніх установ.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх