Персональна виставка Юрія Антонюка «Вишивання долі»

Персональна виставка Юрія Антонюка «Вишивання долі»

29 вересня 2017 - 29 жовтня 2017

Таку назву має друга персональна виставка постійного учасника «Вишиваного дивотвору» – Юрія Антонюка. Це своєрідний підсумок дванадцяти років творчості молодого юнака.

Юрій Антонюк вперше в житті взяв в руки голку у 8 років, тоді ж і вишив першу в житті роботу. Зараз має вже більше 350 різноманітних рушників, серветок, вишиванок, інших робіт. Каже, що вишивання для нього як молитва, це щось потаємне та надзвичайно надихаюче. Вишиванку, яку вдягнув на відкриття виставки, присвятив героям АТО.

Юрко – У мне було натхнення і хотілося вишити сорочку з національною символікою. Посередині вишив жовто-блакитний тризуб, який символізує Україну. Навколо нього зобразив у вигляді ромба невеликими кубиками наших воїнів, які захищають свою країну, а на них з усіх боків наступають вороги. Так я вишив нитками на полотні війну.

Назвав цю сорочку рядком із вірша Шевченка «Бідна моя Україна». Потім вишив ще дві сорочки, які присвятив Небесній сотні. Свою патріотичну колекцію з трьох чоловічих сорочок я повіз на всеукраїнський конкурс «Калинове намисто», де став дипломантом. Дві сорочки віддав у колекцію училища, а третю залишив для себе.

Коли почув про акцію «Подаруй воїну вишиванку», вирішив віддати її бійцеві, який воює в зоні АТО. У посланні до невідомого воїна, який носитиме мою сорочку, написав, що вона пошита чоловічими руками і я вклав у неї всю свою душу…

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх