Події

Календар подій

Майстер-Клас від Андре Тана «Модний Гардероб» Інше, Тренінги/Майстер-класи

10 жовтня 2017, 19:00

Winston hall

Андре Тан протягом багатьох років утримує лідерські позиції в списку найуспішніших українських дизайнерів. Не пропустіть можливість познайомитися з Андре Таном та отримати цінні поради на майстер-класі «Модний Гардероб».

Курс розвитку творчого мислення Навчання, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

14 вересня 2017, 18:00

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка

На заняттях Курсу розвитку творчого мислення Ви отримаєте нові знання в сфері креативного мислення, навчитеся уникати штампів, вести власні блоги, писати короткі автобіографічні розповіді; розвинете такі особисті якості як винахідливість, уміння знаходити рішення, здатність поглянути на проблему з різних і нових сторін, інтерес до експериментування, здатність до рефлексії і безперервного навчання, здатність знову і знову вигадувати нові ідеї.

Воркшоп з досліждення міського простору Інше, Тренінги/Майстер-класи
Участь безкоштовна
Реєстрація

06 вересня 2017 - 10 вересня 2017

Різні локації міста

Відібрані учасники, протягом двох днів працюватимуть з трьома міськими просторами (міський пляж, внутрішній дворик по вул. Кайндля Раймунда Фрідріха та дворик Українського Народного Дому), досліджуватимуть бекграунд цих просторів (соціокультурна та історична значущість, oral history) та запропонують варіанти відновлення та доцільного використання цих локацій.

Засідання PR-club Propaganda Інше, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний (потрібна реєстрація)
Реєстрація

20 серпня 2017, 10:00

Starlife Hub Чернівці

Запрошуємо pr-фахівців, маркетологів, журналістів, викладачів і студентів розворушити мозок новими знаннями і познайомитися один з одним. Обов'язково беріть візитні картки, записники і бутерброди.

Вечір скетчінгу та ігор Draw&Play Інше, Тренінги/Майстер-класи

18 серпня 2017, 16:00

міський пляж

У програмі заходу ігри від MUST JOON, арт-групи з Естонії, яка досліджує ігровий скетчинг як творчу та комунікативну практику, яка дозволяє розвинути малювальні навички і весело провести час у компанії.

Безкоштовний майстер-клас з пілотування дрона Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний (потрібна реєстрація)
Реєстрація

13 серпня 2017, 14:00

Starlife Hub Чернівці

Якщо ви давно мріяли навчитися керувати дроном, то саме час здійснити свій перший політ! Наші спеціалісти проведуть для вас детальний майстер-клас з пілотування, після чого кожен зможе самостійно протестувати різні моделі квадрокоптерів DJI та політати над славетним містом Чернівці!

Тренінг «Від стереотипів до «мови ворожнечі» Інше, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

07 серпня 2017, 14:00

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка

«Мова ворожнечі» - плід негативних суспільних стереотипів. Чи є можливість утриматися від «куштування» цих отруйних плодів?

Національний проект «Місто професій» Інше, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

15 липня 2017, 12:00

Парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка

Це перший і єдиний на сьогоднішній день масштабний соціальний профорієнтаційний проект. Минулого року близько 350 000 дітей по всій Україні стали учасниками «Міста Професій»! На заході кожна дитина має можливість спробувати себе в у різних професіях.

Тренінг «Як писати про ЛГБТ?» для журналістів/ок Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний, потрібна реєстрація.
Реєстрація

29 червня 2017, 14:00

Готель «Буковина»

Тренінг буде проводити Таїсія Герасимова, головний редактор незалежного молодіжного просвітницького ресурсу Update.com.ua. Таїсія має багаторічний досвід роботи на найбільших онлайн та ТВ-редакціях України (серед яких ТСН та Подробності).

Розмова «Сорочки бабусиної скрині» Тренінги/Майстер-класи

07 червня 2017, 12:00

Чернівецький обласний художній музей

Рукодільна мережа «САНТА» та Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошують прийняти участь в розмові за круглим столом на тему «Сорочки бабусиної скрині». «Вишиваний дивотвір» запрошує прийняти участь в дослідницьких практиках педагогічні колективи та учнівську молодь чернівців та буковини.

Літні дебатні ігри «Цензура та заборона соціальних мереж» Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний.

06 червня 2017, 18:00

Літературний целанівський центр

Літні дебатні ігри за участю молодіжної секції ГО «Буковинська медична громада» та Чернівецького відділення ВМГО "Федерації дебатів України". Тема змагання: «Цензура та заборона соціальних мереж – право держави?»

вверх