Події

Календар подій

Лекція про Чернівці «Кіно і місто» Семінари/Лекції
30 грн

30 вересня 2017, 19:00

Literatur Cafe

Кінематограф. Без сумніву ця галузь культури є невід’ємною для Буковини сьогодні. Перше кіно в нашому місті почали демонструвати вже понад сто років тому. Яке то було кіно? Чим воно було для міста? Куди колись ходили? Що знімали? Ну і звичайно куди кіно рухається сьогодні?

Сніданок з дієтологом Семінари/Лекції

16 вересня 2017, 11:00

Віденьска Кав'ярня

Організатори запрошують вас поговорити за чашкою смачної кави та сніданком про братів наших менших. ... Про бактерії, які живуть в нас. Корисні і не дуже. Про те як вони впливають на роботу кишківника і цілого організму , рівень естрогенів, наше гарне жіноче самопочуття ,наше здоров'я.

Відкритий університет для дорослих «Європейські цінності vs Народні традиції» Семінари/Лекції
Вхід вільний

12 вересня 2017, 14:00

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка

Розібратися, чи є між ними протиріччя, чи можливе їхнє співіснування у світогляді людини; попрацювати в команді однодумців та однодумиць, пошукати та озвучити всі «за» своєї точки зору пропонуємо під час версусу в рамках Курсу розвитку навичок критичного мислення у Відкритому університеті для дорослих.

Обговорення «Пішохідний центр: стратегія» Інше, Навчання, Семінари/Лекції
Вхід вільний

08 вересня 2017, 16:00

Театральна площа

Пішохідний центр: практика інших міст. Для чого варто робити центр міста пішохідним. Основні теми обговорення: «Пішохідний для жителів міста» та «Пішохідний центр для туристів».

Науковий ланч з Андрієм Тужиковим «Квантова фізика на пальцях» Семінари/Лекції

30 серпня 2017, 17:00

«Маяк на Пруті»

Квантова механіка — наймістичніша фізична теорія. Річард Фейнман вважав, що зрозуміти її неможливо, а Айнштайн заперечував її повноту. Іноді фізики зовсім втрачають розуміння, і працюють лише з чистою математикою.

Лекція «Демократія vs авторитаризм: як побудувати демократичну державу?» Навчання, Семінари/Лекції
Вхід вільний

19 липня 2017, 14:00

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка

Про витоки демократії, авторитаризм, проблеми переходу від авторитаризму до демократії, а також про виклики демократії на сучасному етапі пропонуємо подискутувати в рамках Курсу розвитку навичок критичного мислення у Відкритому університеті для дорослих.

Зустріч з патрульною поліцією міста Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

06 липня 2017, 19:00

Зустріч з патрульною поліцією міста

Громадська приймальня реалізується з метою подолання стереотипів щодо поліції, отримання зворотного зв’язку від членів громади про безпеку на дорогах та проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання ПДР. Під час зустрічі особливу увагу буде звернено на тему безпеки на дорогах мікрорайонів.

Відкритий університет для дорослих : Курс здорового способу життя Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

17 червня 2017 - 01 липня 2017

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка

Професійний лікар та висококваліфікований психолог об’єднали свої знання та розробили новий Курс здорового способу життя! Тут Ви дізнаєтеся не лише про те, що варто їсти та яким фізичним навантаженням надавати перевагу, аби тримати себе у добрій формі, але також і як протистояти стресу вдома на роботі, покращити пам’ять, розвинути швидкість мислення, досягти гармонії із собою та зовнішнім світом, та ще багато корисних речей про себе і свій організм.

15×4: Нейронні мережі; Мікроконтролери; Система контролю версій; Мови і мови програмування Семінари/Лекції

13 червня 2017, 17:00

IT-cluster «Cluster-bit»

Чотири лектори намагатимуться донести свої ідеї за 15 хвилин, чотири експрес-лекції: Нейронні мережі; Мікроконтролери; Система контролю версій; Мови і мови програмування.

Конференція ChernivtsiJS #3 Інше, Семінари/Лекції
500 грн

10 червня 2017, 10:00

Резиденція митрополитів Буковини і Далмації

У одній з найкрасивіших будівель України, Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, зберуться провідні розробники, щоб поділитись своїм унікальним досвідом роботи з найсвіжішими технологіями у сфері програмування мовою JavaScript

Всеукраїнський тур «ЗміниТИ» у Чернівцях — реформи публічно і непублічно Семінари/Лекції

07 червня 2017, 10:00

Львівська майстерня шоколаду

Громадська організація «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я продовжує Всеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін», аби зібрати позиції представників найактивніших спільнот Чернівецької області для розробки системних змін у країні. Взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформулювати власні очікування до змін у країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних інтересів.

Мітап Self-Organizing Maps and Surface Reconstruction Семінари/Лекції
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації
Реєстрація

02 червня 2017, 19:00

Starlife Hub

Нещодавно центр розробки AMC Bridge було відкрито у Чернівцях. Ми хочемо відсвяткувати цю подію разом з комьюніті та поділитись своїми технічними знаннями та досвідом. Отже, запрошуємо усіх на перший мітап AMC Bridge у м. Чернівці!

вверх