Експертна дискусія «Чи потрібен Україні антикорупційний суд?»

Експертна дискусія «Чи потрібен Україні антикорупційний суд?»

14 вересня 2017, 10:00

Готель «Буковина» (вул. Головна, 141)

facebook

Вартість

Участь безкоштовна (потрібна реєстрація)

Реєстрація

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International запрошує правників, журналістів, активістів та представників місцевої влади на експертну дискусію з питання створення Вищого антикорупційного суду в Україні.

Ефективно функціонуюча незалежна судова система є обов’язковим елементом будь якої демократичної країни, де діє верховенство права. В Україні протягом останніх років здійснюється велика кількість системних реформ, у тому числі і судової гілки влади. Тим не менш, більшість реформ ще не досягли видимих результатів, а успіх усього процесу залежить від можливості судової системи працювати незалежно та ефективно, не піддаючись впливу зі сторони третіх осіб.

В той же час, політично вмотивовані сили впливають на судові вироки, особливо у справах, пов’язаних з корупцією. В результаті – суспільство не довіряє існуючій судовій системі, а корупціонери лишаються безкарними. Саме тому, існує критична потреба у створенні незалежного Вищого антикорупційного суду який буде здійснювати розгляд справ, підслідних НАБУ.

Як саме має функціонувати нова інституція? Яким чином повинен здійснюватися відбір суддів в антикорупційний суд? Як спільна робота журналістів та активістів може допомогти очистити решту судової системи від сумнівних суддів? Саме на ці питання дадуть відповідь учасники дискусії.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх