27 Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі»

27 Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі»

16 липня 2016, 13:00

Серед гостей 27 фестивалю «Буковинські зустрічі» – народні аматорські колективи з Польщі, Румунії, Молдови та українські вокальні, танцювальні, етнографічні ансамблі.

Родзинкою свята стане презентація та дегустація народних страв усіх країн-учасниць фестивалю. На гостей чекають запальні танці, неповторні буковинські пісні, смачні страви, виготовлені буковинцями, які проживають в різних куточках Європи, зустріч зі справжньою автентикою. Також до послуг гостей – виставки та майстер-класи народних ремесел, чудовий відпочинок у затінку біля садиб музею, спільні хороводи та доброзичливе спілкування.

Мета проведення фестивалю – презентація багатства буковинської народної культури в її багатонаціональному вимірі та колективів з їх самобутнім співом, танцями, музикою, обрядами та народними звичаями Буковини; збереження буковинського фольклору на Буковині та серед її мігрантів у Польщі, Угорщині, Словаччині та в Республіці Молдова; пропагування Буковини як прикладу можливості гармонійного взаєморозуміння і співпраці при збереженні власної культурної та національної ідентичності.

Цьогоріч фестиваль носить благодійний характер, тож кожен зможе долучитися до благородної справи, придбавши за символічну ціну страви та підтримавши дітей, хворих на рак і лейкемію. На всіх охочих чекатиме безкоштовний автобус, який курсуватиме з 12:00 із Центральної площі міста (збір біля пам’ятника Т.Шевченку).

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх